PRISTATYMO GRĄŽINIMO IR GARANTIJOS SĄLYGOS

Prekių pristatymo sąlygos

1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

2. Jei Pirkėjas pageidauja prekes atsiimti Pardavėjo prekių atsiėmimo taške, MB Vandenynas susisieks su klientu ir nurodys prekių atsiėmimo vietą Kaune.

3. Jei Pirkėjas pageidauja prekes atsiimti per siuntų savitarnos terminalą (Paštomatą), sistemoje privaloma pasirinkti pageidaujamą terminalą.

4. Prekės pristatymo terminas yra nurodytas prekės aprašyme. Jei prekės nėra Pardavėjo sandėlyje ir ji yra užsakoma, dėl tikslaus pristatymo termino Pardavėjas įsipareigoja susisiekti su Pirkėju šio nurodytais kontaktiniais duomenimis. Visais atvejais patvirtinimas apie užsakymo vykdymą Klientui siunčiamas tik gavus apmokėjimą į MB Vandenynas sąskaitą.

5. Asmeniui, atsiimančiam prekę iš Pardavėjo, privaloma pateikti galiojantį Asmens tapatybės dokumentą. Prekė įteikiama tik ją sistemoje pirkusiam asmeniui.

6. Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

7. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su kurjeriu arba Pardavėju patikrinti siuntos pakuotės būklę ir prekių kiekį. Pirkėjas, pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus, privalo informuoti kurjerį arba Pardavėją. Neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo prekės pristatymo dokumente.

Garantija

1. El. parduotuvėje parduodamų prekių aprašymai bei specifikacijos nurodomos kiekvienos prekės aprašyme.

2. Asmeninio vartojimo prekėms galioja Civiliniame kodekse numatyta 2 metų garantija, galiojanti nuo prekės įsigijimo dienos. Keičiant prekę ar jos komplektuojamąsias detales garantiniu laikotarpiu, prekei ar komplektuojamajai prekei taikoma naujai skaičiuojamas 2 metų garantijos terminas, jei pirkimo – pardavimo sutartyje nenumatyta kitaip.

3. Juridiniams subjektams garantijos terminas taikomas pagal gamintojų nustatytus garantinius terminus.

4. Garantiniu laikotarpiu sugedusios prekės taisomos nemokamai, tereikia pateikti prekės pirkimo dokumentą – čekį arba sąskaitą-faktūrą.

5. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. įsakymu Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Grąžinimo sąlygos

1. Nekokybiškos prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis LR CK šeštos knygos XVIII1 skyriaus nuostatomis.

2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis LR CK 6.362 straipsnio nuostatomis, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos.

3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pristatyti su preke);

3.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

3.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);

3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;

3.5. gražinant prekes būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, kuri buvo gauta kartu su siunta, arba kitą prekės pirkimą iš Pardavėjo patvirtinantį dokumentą.

4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 3.3.-3.5 p. nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

5. Prekės grąžinimo atveju Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui pinigus už grąžintą prekę pervesti tik atlikus grąžintos prekės įvertinimą. Pinigai pervedami tik į mokėtojo sąskaitą.

6. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma.

7. Už gražinamos prekės komplektaciją atsako Pirkėjas.

8. Prekės grąžinamos adresu MB Vandenynas Girios g. 4-8, LT-47338 Kaunas. Už prekių grąžinimą, išskyrus kai gautos ne užsakytos prekės, moka Pirkėjas.

9. Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantis subjektas: Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, Vilnius LT-01402, www.vvtat.lt

+37060292337

info@vakasport.lt